יש המון סיבות בגינן חשוב למלא גז לרכב, זו יכולה להיות בעיה שבה המזגן לא מקרר מסיבת מחסור בגז. יש מצבים בהם קיימת דליפה ויש גם מצבים שבהם השסתום עצמו מעיד על שחיקה אבל בגדול הסיבה העיקרית היא דליפה של גז.

אז מה עושים? לאן צריך לפנות כאשר יש צורך למלא גז למזגן של הרכב? במיוחד עבורכם, הנה נקודה אחת למחשבה שתסייע לכם לעשות את זה הכי טוב שאפשר.

מתי בכלל צריך למלא גז לרכב?

נוסעים ברכב ומרגישים כי הנסיעה לא בטוחה או נעימה כמו בעבר? אם הפעלתם את המזגן ברכב ועדיין אתם מרגישים שחם או קר מדי ברכב, הגיע הזמן לבצע מילוי גז לרכב. אז למה חשוב לטפל את זה כמה שיותר מהר? בעצת אדר הרכב ולפי הסטטיסטיקה המבשרת כי כל שנה מאבדים כמות נערכים לא מעט נהגים לתקן את הבעיה כדי שהמזגן יפעל בצורה יעילה.

האם זה שונה אצל אחרים? כעשרה אחוז מהגז יתנדף במשך השנה ולכן, כדי להמשיך וליהנות מנסיעה בטוחה ונעימה, כל מה שצריך זה להגיע למוסך ולבצע את התיקון שישפר לכם כך או כך את הנסיעה.

האם זו בעיית גז – עצה של אדר הרכב? במקביל למילוי הגז, בדקו וכן שללו בעיות נוספות שייתכן כי בגינן הגז לא מצליח לייעל את המזגן ואת הנסיעה.

אילו בעיות קשורות לאי תקינות המזגן ברכב?

זו יכולה להיות בעיה במדחס, מאוורר לא פועל או אפילו בעיה במערכת של החימום שאינה אטומה דיה ועלולה לגרום לחום לדלוף לתוך תא הנהג.

זקוקים למילוי או שלילת בעיות הקשורות בחוסר היכולת של הרכב לקרר או לחמם את עצמו? אדר הרכב – עוזרים לכם לאמת את התקלה או למלא גז בדיוק בזמן.