עד עכשיו דיברנו על אבחון ראשוני והוא בהחלט חשוב, עם זאת לא חשוב פחות זה לקחת את הבעיות ולפסק להן פתרון הולם בצורה הטובה ביותר.

זקוקים למכונאות רכב מתקדמת בעלת פתרונות וטכנולוגיה ברמה הגבוהה ביותר? אדר הרכב מציגים את אנשי המקצוע הטובים ביותר, בעלי מיומנות מהדרגה הראשונה, השתלמויות וידע נרחב – הפעם לרכב שלכם מגיע בדיוק את מה שהוא צריך כדי לקיים נסיעה בטוחה ומהנה.

מוסך מורשה או רגיל?

זו לא באמת שאלה היות שכיום, חשוב ואף קריטי לפנות רק למוסכים מורשים או מוסכי יבואנים ולמה? בעיקר משום שהטיפולים שם מבוקרים, הם תחת דרישות היצרן וכך גם העלויות של כל פרט ופרט.

כאמור, בהתאם לסוג הרכב, כך גם פועלים היבואנים או מוסכים מורשים. כמו אז גם היום הם נצמדים לכללי היצרן ועושים רק את מה שמאושר על פי חוק איגוד המוסכים ומשרד התחבורה.

למה מרכז שירות אדר? מבין כל מרכזי השירות, הפעם אתם פוגשים מרכז שירות הפועל על פי כל הסטנדרטים המבוקשים, חבר באיגוד המוסכים, הכרה מטעם משרד התחבורה והכי חשוב, כל אבחון ותיקון נעשה באמצעות מעקב רציף של היצרן!

אתם מבקשים, מרכז השירות מכניס את הרכב לבדיקה מקיפה, מציג את דוח הטיפולים ורק לאחר שאתם מאשרים אתם מקבלים את כל היחס ואת כל הטיפולים בהתאם לדרישות החוק ויצרן הרכב שלכם!

החלפת גיר, רצועות טיימינג, מסרק הגה, חוטי הצתה, פרונט, ציריות, אטם שמן, מנעולים, רדיאטור, מנוע ועוד. את כל אלו הפתרונות עבור הבעיות שמנינו, תוכלו למצוא תחת ידיהם המקצועיות של מכונאי אדר הרכב.

אדר הרכב מלווים אתכם מהאבחנה הראשונה ועד לרגע שתסיימו את כל המטלות ותוציאו לפועל נסיעה בטוחה ונעימה יותר.